skip to Main Content

Náš příběh

Anička a Marek – zakladatelé:

“Vzpomínáme na ten okamžik v roce 2019, kdy jsme se rozhodli vykročit vlastní cestou a založit společnost Novitim. Šlo nám o to, aby naši klienti dostávali komplexní a kvalitní služby, aniž bychom museli dělat kompromisy. Jsme totiž pro dlouhodobé, kvalitní a stabilní vztahy.

S naší dlouholetou praxí a znalostmi v diagnostice se zaměřujeme na náborové služby, včetně analýzy osobnosti. Pomáháme jak firmám, tak jednotlivcům, aby si udrželi zdravý růst a prosperitu.

Díky úsilí a odhodlání našeho týmu jsme v posledních letech hezky vyrostli. Připojili se k nám šikovní srdcaři, kteří sdílí naši vizi poskytovat klientům ty nejkomplexnější a nejlepší služby. Máme radost, že jsme si udrželi naše hodnoty a neuhnuli jsme ani o krok, pokud jde o kvalitu.

Se stále rostoucím týmem jsme schopni nabídnout našim klientům ještě větší rozmanitost služeb. Kromě náboru a analýzy osobnosti jsme do našeho portfolia přidali poradenství v oblasti HR marketingu.
Všichni si dáváme záležet na tom, abychom byli v obraze a sledovali ty nejnovější trendy a inovace v oblasti náboru a personálního řízení. A samozřejmě udržujeme kontakt s odborníky v oboru.

Chceme poděkovat všem našim skvělým klientům a partnerům za jejich důvěru a podporu. Máme radost, že můžeme být součástí jejich úspěchů a růstu.”

Pracujeme s lidmi a práce s nimi nás baví!

Chceme nadále rozvíjet jednotlivce, týmy i celé firmy, ale vždy s důrazem na loajalitu, vstřícnost, diskrétnost a etiku.
Na náš manifest se můžete podívat zde.

Náš tým
Anička Schwarzová

Anička Schwarzová

„Práce s lidmi je ta nejtěžší ale zároveň ta nejkrásnější na světě“. 😊 Moje profese je plná práce s lidmi, a to mě baví a naplňuje. V oblasti personalistiky, diagnostiky, hledání nových lidí a kontaktů se pohybuji více než deset let. Moje práce není o kvantitě, naopak, jde především o kvalitu služby, kterou svým klientům poskytuji. Hlavní pilíř naší spolupráce je v kvalitním a profesionálním servisu. Dalším důležitým opěrným bodem je lidský přístup ke každému zvlášť, ať jde o malou firmu o několika lidech, velkou korporátní společnost nebo jednotlivce. Udržet tyto věci v obchodním světě není vždy snadné. Vzhledem k výčtu dlouhodobých spoluprací se mi to, společně s celým týmem, troufám si říct, daří úspěšně. Naprosto žiju svojí prací. 😊

Marek Zelina

Marek Zelina

K personalistice, recruitmentu a práci v tomto oboru jsem se dostal po dvaceti letech ve stavebnictví. Impulsem pro tuto úplnou změnu směru bylo setkání s naší HR diagnostikou, kterou teď běžně používáme pro výběr vhodných uchazečů. Stal se ze mě nadšenec, který se v této oblasti vzdělává a dělá mi radost, že můžu mnoha lidem pomoci i v osobním životě. Pro mě je v každé oblasti mého působení důležitá profesionalita a lidský přístup.

My jsme Novitim!

Nejnovější články
Nejnovější pozice
Back To Top