Scroll Top
  • Home
  • Pozice
  • Obchodní ředitel celosvětové sítě poboček, Uherské Hradiště
obchodni-reditel-celosvetove-site-pobocek

Obchodní ředitel celosvětové sítě poboček, Uherské Hradiště

Váš zájem o pracovní pozici Obchodní ředitel celosvětové sítě poboček, Uherské Hradiště nás opravdu těší!

Tuto pozici jsme už obsadili. Stále ale hledáme talentované lidi jako jste vy

Zašlete nám svůj životopis přes formulář dole a nechte na nás vyhledání další zajímavé pozice pro vás. Ozveme se, jakmile se objeví příležitost, která odpovídá vašim dovednostem a zájmům.

Aby vám žádná volná pozice neutekla, můžete také pravidelně sledovat naše stránky: Novitim nabídka práce nebo sociální sítě: facebook ; linkedIn.

Těšíme se na spolupráci.

Renata Kučerová

[caldera_form id=”CF63dfdb9cf008e”]

Hledáme zkušenou osobnost, lídra se strategickým myšlením a s vynikajícími komunikačními schopnostmi, který povede a bude motivovat obchodní týmy ve 37 pobočkách na celém světě!

Realizujeme s velkým úspěchem projekty u nás i ve světě. Staňte se součástí týmu, který ve spolupráci se špičkovými českými i zahraničními designéry vytváří originální městský mobiliář!

Náplň práce:

  • Vedení obchodní činnosti regionálních ředitelů a obchodních týmů ve 37 pobočkách na světě a u nás
  • Plánování, stanovení obchodních cílů celé skupiny, odpovědnost za jejich dosažení
  • Budování obchodních vztahů a vyjednávání podmínek s obchodními partnery v jednotlivých zemích i u nás, za podpory místních obchodních týmů
  • Každodenní komunikace v angličtině se zahraničními kolegy a klienty
  • Práce na centrále na Moravě a zahraniční cesty po našich pobočkách
  • Pozitivní motivování a pomoc kolegům při řešení nejrůznějších obchodních situací

Nabízíme:

  • Velice atraktivní mzdové ohodnocení
  • Roční bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Šanci být u výjimečných projektů
  • Spolupráci s prvotřídními designéry
  • Využití angličtiny v rámci denní komunikace se zahraničím
  • Služební cesty, během kterých poznáte celý svět i naši zemi
  • Časovou flexibilitu, rozvrh si stanovujete podle Vaší aktuální potřeby
  • Tým nadšenců a fajn majitele společnosti
  • Kanceláře na prestižní adrese v centru Uherského Hradiště
  • Nástup dle dohody

Požadujeme:

  • Výbornou angličtinu – komunikace v angličtině na denní bázi
  • Zkušenost s vedením tuzemského i zahraničního obchodu
  • Ochotu cestovat po celém světě
  • Schopnost vedení a motivace týmu, který se na vás bude moci obrátit, pokud bude potřebovat konzultaci, radu, pomoc…
  • Výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Novitim s.r.o., sídlem Olšanská 54/3, Praha, zpracovávala vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte prosím tento formulář

Formulář - pozice

Maximální velikost souboru je 5MB

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR) podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Chcete tuto pozici s někým sdílet?

Nejnovější příspěvky
Clear Filters

Různorodý tým vám přinese různé pohledy na věc a to vaše firma určitě potřebuje. Jak na to? Chcete-li i vy poskládat mozaiku…

V dnešním digitálním světě mají konkurenční výhodu HR oddělení a firmy, které využívají AI k vylepšení a zefektivnění svých procesů. Proto pro vás…