Scroll Top
  • Home
  • Články
  • Coronavirus. Pokladní v supermarketu Mílu poslal šéf pracovat z domova!
coronavirus-pokladni-v-supermarketu-milu-poslal-sef-pracovat-z-domova

Coronavirus. Pokladní v supermarketu Mílu poslal šéf pracovat z domova!

Jasně, Míla z domova nepracuje, rohlíky si k ní koupit nepůjdete. Pravdou ale je, že firmy zpřísňují bezpečnost kvůli koronaviru. Zejména velké korporátní společnosti ruší služební cesty svých zaměstnanců a zaměstnance, kteří se vrátí ze zahraničí z dovolené nebo z pracovní cesty, posílají rovnou do karantény na home office.

Některé firmy dokonce neřeší výjezdy do zahraničí a pokud to povaha práce dovolí, nařizují práci z domova plošně. Tam kde není práce z domova možná, tak jako u naší Míly ze supermarketu, apelují zaměstnavatelé na zvýšenou hygienu a dezinfekci pracoviště.

Coronavirus.

A jak je to v případě, kdy zaměstnavatel nařídí nucenou karanténu a izolaci doma bez možnosti pracovat? Potom vám první 2 týdny náleží náhrada 60 % vaší průměrné mzdy nebo platu.

Chcete tento článek s někým sdílet?

Nejnovější příspěvky
Clear Filters

Různorodý tým vám přinese různé pohledy na věc a to vaše firma určitě potřebuje. Jak na to? Chcete-li i vy poskládat mozaiku…

V dnešním digitálním světě mají konkurenční výhodu HR oddělení a firmy, které využívají AI k vylepšení a zefektivnění svých procesů. Proto pro vás…

Add Comment

You must be logged in to post a comment.