skip to Main Content

Náš příběh

Anička a Marek – zakladatelé:

“Vzpomínáme na ten okamžik v roce 2019, kdy jsme se rozhodli vykročit vlastní cestou a založit společnost Novitim. Šlo nám o to, aby naši klienti dostávali komplexní a kvalitní služby, aniž bychom museli dělat kompromisy. Jsme totiž pro dlouhodobé, kvalitní a stabilní vztahy.

S naší dlouholetou praxí a znalostmi v diagnostice se zaměřujeme na náborové služby, včetně analýzy osobnosti. Pomáháme jak firmám, tak jednotlivcům, aby si udrželi zdravý růst a prosperitu.

Díky úsilí a odhodlání našeho týmu jsme v posledních letech hezky vyrostli. Připojili se k nám šikovní srdcaři, kteří sdílí naši vizi poskytovat klientům ty nejkomplexnější a nejlepší služby. Máme radost, že jsme si udrželi naše hodnoty a neuhnuli jsme ani o krok, pokud jde o kvalitu.

Se stále rostoucím týmem jsme schopni nabídnout našim klientům ještě větší rozmanitost služeb. Kromě náboru a analýzy osobnosti jsme do našeho portfolia přidali poradenství v oblasti HR marketingu.
Všichni si dáváme záležet na tom, abychom byli v obraze a sledovali ty nejnovější trendy a inovace v oblasti náboru a personálního řízení. A samozřejmě udržujeme kontakt s odborníky v oboru.

Chceme poděkovat všem našim skvělým klientům a partnerům za jejich důvěru a podporu. Máme radost, že můžeme být součástí jejich úspěchů a růstu.”

“Najdeme vám ty správné lidi pro váš tým.”

Pomůžeme vám získat správné lidi do vašeho týmu, abyste mohli jako společnost růst.
Naše služby vám šetří čas i peníze.
Při náboru zaměstnanců kombinujeme personální marketing a vlastní know-how vycházející z unikátní diagnostické metody.
Díky tomu vám přivedeme lidi, které přesně odpovídají profilu.

Náš tým

Anička Schwarzová
Team Creator 

„Práce s lidmi je ta nejtěžší ale zároveň ta nejkrásnější na světě“. Profese personalisty a obchodníka v jedné osobě je pro mě plná interakce s lidmi, a to mě baví a naplňuje.  

Od roku 2012 se pohybuji v oblasti hledání nových lidí a navazování kontaktů. Moje pozice v Novitim je Team Creator. Pod tímto názvem si můžete představit prakticky cokoli. 😉 Nejvíc mě ale těší, že spolupracuji na vytváření interního týmu u nás v Novitim a pomáhám s růstem týmů u našich klientů. 

Mým cílem není dosahovat kvantity, naopak, kladu důraz hlavně na kvalitu. Skvělý servis považuji za hlavní pilíř služeb, které poskytuji svým klientům. Důležitým prvkem je také lidský přístup, ať už jde o malé start-upy, velké korporace, střední výrobní firmy nebo jednotlivce. Udržovat tyto hodnoty v obchodním světě není vždy snadné, ale s odvahou mohu říct, že se nám to společně s týmem daří, což dokazují naše dlouhodobé spolupráce. 

 Abych se odreagovala, ráda čtu a chodím na procházky. Obojí odděleně, samozřejmě. 😉 Při četbě si skvěle odpočinu, a to především u české sci-fi. 

Marek Zelina
Team Creator

Podílím se na vedení a tvorbě interního týmu Novitim. Pečuji o naše klienty a pomáhám jim najít zaměstnance, kteří k nim dobře zapadnou. Jsem také hlavním konzultantem naší unikátní diagnostiky – analýzy osobnosti CA Method. Pomocí diagnostiky rozvíjím jednotlivce i celé týmy.

K personalistice, recruitmentu a práci v tomto oboru jsem se dostal po dvaceti letech ve stavebnictví. Impulsem pro tuto úplnou změnu směru bylo setkání právě s naší diagnostikou. Stal se ze mě nadšenec, který se v této oblasti pravidelně a hodně vzdělává a dělá mi radost, že můžu mnoha lidem pomoci i v osobním životě. Pro mě je v každé oblasti mého působení důležitá profesionalita a lidský přístup. Miluji život a vážím si práce druhých lidí.  

Pro zvládání běžných povinností mi energii přináší každodenní procházky s mým skvělým psem, turistika a cestování obecně. Rád také jezdím na kole a plavu nebo si zajdu na kulturu. Baví mě divadlo, především opera a balet. Občas relaxuji u hezkých filmů v kině i na gauči doma. Krásně se mi tam u nich spí. 😊  

Petra Krejčová
Sales Manager & Consultant 

V Novitim získávám klienty pro hledání zaměstnanců a pro poradenství v HR. Třeba v otázce rozvoje zaměstnanců, nebo když potřebují v týmu nastavit nové procesy nebo vyřešit vzniklou situaci spojenou s pohyby zaměstnanců. S obchodem mám pestré zkušenosti. Baví mně komunikace a nacházení řešení.

Jsem i konzultant naší diagnostiky – analýzy osobnosti, která dokáže klientům ukázat, kde je jejich potenciál, odhalí skrytá místa a pomůže nasměrovat v pracovním i soukromém životě.
Baví mně, když firmě najdeme nového člověka, který do týmu zapadne anebo když práce s diagnostikou někomu přinese spokojenost a úspěch.

Abych měla dost energie, měním ve chvilkách volna sezení v kanceláři za procházky, pilates, v létě kolo a v zimě lyžování. Moje vášeň jsou bylinky ve všech formách. Zajímám se i o udržitelné zdroje.

Jana Tenglerová
Obchodní manažerka

Mým hlavním úkolem v Novitim je ukázat klientům jiné možnosti náboru, pomoci při hledání nových lidí a udržení těch stávajících. A také ulehčit práci a rozvázat ruce personalistům i manažerům ve firmách.

Prostřednictvím naší diagnostiky – analýzy osobnosti, ukazuji klientům, jak se lépe vyznat nejen sám v sobě, ale i v lidech, se kterými spolupracují.

V mé kariéře jsem si prošla různými typy společností i různými pozicemi. I to mi dává možnost dobře navnímat potřeby našich klientů. Obchodu v personalistice se s malou přestávkou věnuji od roku 2013. Baví mě poznávat zajímavé lidi a rozličné firemní kultury. Odměnou pro mě je, když vidím, že naše spolupráce má smysl a klienti jsou spokojení. Nejdůležitější je pro mě individuální přístup, kvalita a skvělý servis!

Mimo práci mi energii dodává rodina, příroda, poznávání nových míst a pohyb. Mám ráda tanec. A když je potřeba trocha klidu, ráda si sednu s dobrou knihou.

Kateřina Petržilková
Marketingová manažerka & HR konzultantka

V Novitim mám na starosti oblast marketingu a PR. Starám se o to, aby se o nás vědělo, byli jsme vidět online a říkalo se: „Novitim, to je ta firma, která dělá nábor jinak a dobře“. Při práci tak mohu spojit svoje vášně – práci s lidmi, komunikaci, psychologii a psané slovo. Musím držet krok s trendy v marketingu a HR, proto se vzdělávám a novinky rovnou aplikuji.  

Abych nevyšla ze cviku v náboru a byla v kontaktu s praxí, podílím se na kampaních – hledám talenty, vedu pohovory a komunikuji s klienty. Odměnou je pro mě zpráva o tom, že doporučený uchazeč do týmu zapadl a obě strany – zaměstnanec i zaměstnavatel – jsou spokojeni. To samé platí, když naše HR texty na webu zaujmou a někomu z oboru pomohou.  

V soukromém životě mě nabíjí čas s rodinou, ideálně někde venku na túře. Ráda také utíkám na svou zahrádku. Výsledky nejsou vždycky tip top, ale ten proces, ten mě prostě baví. 😊 

Karolína Spanelová
HR Konzultantka

V Novitim se starám o naše marketingově-personální kampaně. Lidem hledám jejich vysněnou práci a propojuji je s našimi klienty. Klientům zase hledám ideální zaměstnance. 

Využívám přitom svou lásku k psychologii a dychtivost pro analýzu všeho možného. Mám ráda individuální přístup, který aplikuji i u našeho náboru. Při tvoření kampaní jsem kreativní, baví mě sledovat neustále se měnící trendy.  

Z introverta ze mě překvapivě vyrostl extravert, a tak svůj volný čas nejčastěji trávím v obklopení lidí. Nejraději objevuji nové podniky nebo chodím na koncerty. Občas se stane, že ten malý introvert vyplave na povrch, a tak si zajdu do přírody nebo si něco přečtu. 😊

Jana Švejdová
HR Konzultantka

Mým úkolem v Novitim je dosadit správné lidi na ta správná místa.  

Nejprve si při komunikaci s firmou ujasním představu a požadavky k personálně-marketingové kampani. Potom už aktivně uchazeče vyhledávám. Po celou dobu kampaně jsem s klientem stále ve spojení. Nejdůležitější je totiž pro mě být klientovi dobrým parťákem. Takovým, který je připraven vyslechnout potřeby a navrhnout efektivní řešení. 

Mou motivací v práci jsou pro mě spokojení klienti-firmy i klienti-uchazeči. Ne vždy je vše zalité sluncem ale o to větší radost to pak je, když se zadaří. 😊 

Aby se mě nepouštěla pozitivní nálada, snažím se po práci věnovat aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Ať je to návštěva posilovny, výlet do přírody nebo si jen tak užívám přítomného okamžiku, třeba u dobrého filmu. 

Nejnovější články
25Kvě 23

Výhody spolupráce s Novitim

Jako personální agentura s přesahem do online marketingu a diagnostiky osobnosti vám poskytneme outsourcing personálního náboru. Vy se tak můžete…

18Kvě 23

Jak funguje spolupráce s Novitim?

Ušetřete si čas při hledání nových zaměstnanců. S našimi personálně marketingovými službami se můžete spolehnout na kvalitu a individualitu. Věříme…

Nejnovější pozice
Back To Top