skip to Main Content

Nábor s přesahem

V čem vám můžeme pomoci?

  • správně pracovat s lidmi na home office
  • hledat i vybrat správné lidi
  • podívat se na to, jak jsou vaši lidé identifikovaní s vaší firemní značkou
  • zvýšit výkonnost a efektivitu ve vašich týmech
  • zlepšit vedení týmů pomocí jednotlivých diagnostických nástrojů
  • snížit fluktuaci ve vaší společnosti
novitim_mark_inv_152

Příběh Novitim

Motivací založit vlastní společnost byla naše společná touha poskytovat klientům komplexní služby s důrazem na kvalitu, ze které jsme nechtěli nijak slevit.
Oba dva zakladatelé – Marek i Anička – jsme totiž zastánci dlouhodobých, kvalitních a stabilních vztahů. Díky tomu nás v začátku podpořilo hned několik našich klientů, a tak jsme se pustili do práce.

Na základě naší dlouholeté praxe a zároveň znalostí a zkušeností s diagnostikou jsme se rozhodli poskytovat i personální služby spojené právě se zmíněnou diagnostikou.

Do roku 2020 jsme vstupovali se spoustou plánů a cílů. Daří se nám rozšiřovat portfolio našich klientů i produktů. Nadále pomáháme celým společnostem i jednotlivcům v jejich zdravém rozvoji a prosperitě. Samozřejmě stále s důrazem na kvalitu!

Napište nám, domluvte si KONZULTACI ZDARMA a pojďme spolu najít to nejlepší řešení pro vás.

Pracujeme s lidmi a práce s nimi nás baví!

Chceme nadále rozvíjet jednotlivce, týmy i celé firmy, ale vždy s důrazem na loajalitu, vstřícnost, diskrétnost a etiku.
Na náš manifest se můžete podívat zde.

Náš tým
Anička Schwarzová

Anička Schwarzová

„Práce s lidmi je ta nejtěžší ale zároveň ta nejkrásnější na světě“. 😊 Moje profese je plná práce s lidmi, a to mě baví a naplňuje. V oblasti personalistiky, diagnostiky, hledání nových lidí a kontaktů se pohybuji více než deset let. Moje práce není o kvantitě, naopak, jde především o kvalitu služby, kterou svým klientům poskytuji. Hlavní pilíř naší spolupráce je v kvalitním a profesionálním servisu. Dalším důležitým opěrným bodem je lidský přístup ke každému zvlášť, ať jde o malou firmu o několika lidech, velkou korporátní společnost nebo jednotlivce. Udržet tyto věci v obchodním světě není vždy snadné. Vzhledem k výčtu dlouhodobých spoluprací se mi to, společně s celým týmem, troufám si říct, daří úspěšně. Naprosto žiju svojí prací. 😊

Marek Zelina

Marek Zelina

K personalistice, recruitmentu a práci v tomto oboru jsem se dostal po dvaceti letech ve stavebnictví. Impulsem pro tuto úplnou změnu směru bylo setkání s naší HR diagnostikou, kterou teď běžně používáme pro výběr vhodných uchazečů. Stal se ze mě nadšenec, který se v této oblasti vzdělává a dělá mi radost, že můžu mnoha lidem pomoci i v osobním životě. Pro mě je v každé oblasti mého působení důležitá profesionalita a lidský přístup.

My jsme Novitim!

Nejnovější články
Nejnovější pozice
27Zář 22

HR manažer – náborář i vedoucí týmu

Jsme malá personální společnost o 12 lidech. Klientům pomáháme s nábory díky našim personálně marketingovým kampaním. Stále se rozvíjíme, pracujeme…

26Zář 22

E-Commerce specialista – Praha

Designovým osvětlením přenášíme skvělou atmosféru do interiérů našich klientů. Jsme česká značka, ale expandujeme do celého světa.  Do týmu v…

26Zář 22

Finanční a provozní ředitel

Výrobě léčivých bylinných produktů pro každodenní život se úspěšně věnujeme již přes 100 let. Spolupracujeme totiž s tím nejlepším partnerem…

Back To Top