Skip to content

IT nábory a pandemie

Před dobou „koronavirovou“ se často mluvilo o tom, že IT specialisté jsou nedostatkové zboží. Trh se hemžil novými startupy a headhunteři a personální agentury číhali na každém rohu, aby chytili toho správného vývojáře nebo programátora. O tom, co nakonec pandemie přinese, můžeme zatím jen spekulovat.  Některé firmy ale už teď škrtají v rozpočtech, ruší projekty nebo přemýšlí o změně zaměření.

Co ale na první pohled vypadá jako problém, má v sobě také velký potenciál. Firmy budou řešit nábor efektivněji a pečlivěji. Dobří a kvalitní ajťáci si mohou v digitálním období krize dokonce polepšit. Jejich výhoda je také v tom, že mohou pracovat téměř vždy vzdáleně z domova.

Patříte také k IT odborníkům a chcete novou příležitost? My Vám ji můžeme nabídnout. Hledáme například specialisty na data architekturu, vývojáře s PHP, Java, C++ a C# nebo JavaScript programátory.

Dejte nám o sobě vědět na info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na +420 605 315 997, rádi si s Vámi o nabídce popovídáme.

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 962 375. Ráda vás uslyším.

Back To Top