Skip to content

Káva jako ne(placený) benefit

Dnes navážeme na kávovou „vlnu“ se kterou jsme začali už v minulém článku 😊. Kdo to nezná? Po příjezdu do práce je jedna z prvních věcí to, že se svižným krokem vydáte ke kávovaru (a že tam už někdy bývá pořádná fronta 😊). Vlastně tuhle součást ranního rituálu v práci bereme tak nějak automaticky, bezmyšlenkovitě a nenapadne nás, že to vlastně zas tak automatická věc není. Když si ji chcete připravit doma, už to není tak snadné jako v práci kdy jen zmáčknete tlačítko a je to. Když si ji totiž uděláte doma, musíte mít na paměti i to, že je třeba ji koupit. To je věc, na kterou v práci myslet nemusíme a máme to tak vlastně „zadarmo“. Ovšem, zadarmo jen pro nás. Firma totiž může takovou to každodenní „maličkost“ zaplatit ročně nemalé peníze.

Jak jste na tom Vy? Přemýšleli jste někdy nad tím, že tohle je vlastně taky takový ne(placený) benefit, který Vám zaměstnavatel každý den poskytuje?

 

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 978 312. Ráda vás uslyším.

Back To Top