Skip to content

Máme další důvod k velké radosti!

Před několika týdny jsme se totiž pustili do další výzvy, kterou jsme splnili!

Od našeho dlouholetého klienta působícího ve výrobním odvětví jsme dostali jasný úkol: finanční „guru“ s dostatečnou jazykovou vybaveností. Mise byla najít člověka, který se nebude bát a bude po nejasnostech „pátrat“ tak dlouho, dokud na problém nepřijde (řekněme takový „Columbo“ s kalkulačkou 😊).  Klient toho pravého, který by mu „lidsky padnul“ a zároveň vše splňoval nemohl už dlouhé měsíce vlastními silami najít – proto se obrátil na nás.

A nám se zadařilo! Minulý týden se nám klient ozval s tím, že kampaň můžeme úspěšně uzavřít. Můžeme říct, že se jednalo o skutečně intenzivní výběrové řízení.

Zároveň s naší kampaní se totiž „rozjela“ také pandemie coronaviru. Situaci jsme řešili v době, kdy nikdo nevěděl, co bude. A k tomu přidejme nutnost absolvování několik kol online pohovorů.  Vzhledem k zahraniční matce společnosti, byla totiž nutnost se „zalíbit“ také ostatním členům vedení v zahraničí.

Cesta to nebyla věru snadná (přeci jen Columbo není na každém rohu 😊), ale tady názorně vidíme, že pokud něco vážně chceme, musíme v tom vytrvat.

Jak jste na tom Vy? Také hledáte svého „Columba“? Pak se nám ozvěte, máme v tom totiž praxi! 😉

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, neváhejte nám napsat na email info@novitim.cz. Rádi se vám budu věnovat.

Back To Top