Skip to content

Koronavirus a propouštění

Strach o ztrátu práce teď trápí opravdu hodně lidí. Zavřené obchody, restaurace a mnoho dalších podniků představují obrovský problém pro zaměstnavatele, kteří i přesto, že teď nemají žádné tržby musí i tak vyplácet nemalé náklady. Některé podniky proto ukončí svoji činnost úplně. Další, kteří se nemají kam pro finanční pomoc obrátit, se uchýlí k tomu nejzazšímu řešení. A tou je propouštění některých svých zaměstnanců.

V emailové schránce mi začínají pomalu ale jistě přistávat životopisy lidí, kteří budou kvůli dopadu koronaviru na podnikání nuceni své zaměstnání s největší pravděpodobností opustit. Proto se mnozí z nich na mě již předem obrací s dotazy, zda právě pro ně bychom měli novou pracovní nabídku.

Rádi Vám v této nelehké situaci pomůžeme se zorientovat. Mrkněte se naše webové stránky, kde máme v současnosti vyvěšené aktuální pracovní pozice. Budeme ale rádi, když nám zašlete životopis i v případě, že nenajdete tu pravou nabídku pro Vás. Kdo ví, třeba zítra tam bude Váš „vysněný job“.

V případě jakýkoliv dotazů se na nás obraťte, jsme tu pro Vás. Volejte na: +420 702 978 312  nebo pište na: info@novitim.cz.

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, neváhejte nám napsat na email info@novitim.cz. Rádi se vám budu věnovat.

Back To Top