Skip to content

Nezavřeli jsme! Pořád hledáme nové uchazeče. Probíhají on-line diagnostiky.

Množí se nám dotazy od našich klientů ohledně toho, jak je to teď s nábory s přihlédnutím k aktuální situaci s koronavirem. Stále hledáme nové lidi, provádíme selekci v rámci telefonických pohovorů a on-line diagnostiky. Díky tomu také bez přestávky do firem zasíláme zajímavé uchazeče.

Určitě Vám doporučujeme i přes stávající situaci pokračovat ve výběrovém řízení a zůstat v kontaktu s kandidáty alespoň pomocí on-line formy. V ideálním případě si společně zavolejte a domluvte se na videopohovoru. Dáte tak najevo, že Vaši firmu uchazeč zaujal a stojíte o něj. Nenechte si kvůli momentálním omezením utéct zajímavé lidi jen proto, že se s nimi nemůžete sejít tváří v tvář.

Pokud chcete inspiraci na jednoduchý on-line nástroj, který Vám to usnadní – tak my můžeme doporučit využívání hangouts od google nebo skype od microsoftu. Obě varianty umožňují sdílet vaši obrazovku s uchazečem. Můžete tak bez problému předat další potřebné informace jako ukázky z práce, fotky nebo třeba video z výroby… Pokud potřebujete člověka najmout obratem, potkáte se s ním stejně nad podpisem smlouvy či rovnou při nástupu. V případě, že je přijetí kandidáta odložené (až se situace ustabilní) prostě se s ním na tomto domluvíte a obě strany budou vědět na čem v tuto chvíli jsou.

Pokud byste rádi načerpali další inspiraci, nasdílíme Vám v dalším článku odkazy na užitečné rady 😊.

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, neváhejte nám napsat na email info@novitim.cz. Rádi se vám budu věnovat.

Back To Top