Skip to content

Katarína a její zkušenost s diagnostikou

Máme v týmu novou kolegyni, která si vyzkoušela naši diagnostiku už ve výběrovém řízení na pozici HR konzultantky v Novitim.

Sama si tak spoustu věcí zvědomila a potvrdila. A my jsme se ujistili, že si s Katarínou chceme plácnout. Jsme rádi, že je součástí našeho týmu.

A co říkala na diagnostiku sama Katarína? Podívejte se na její slova.

„Analýza osobnosti? Proč ne, jdu do toho. První stránka „testu“? Seřaďte těchto 8 barev dle sympatií. Tak si říkám tyjo, je mi 6? 😀 Přece jenom to zkusím, snad vědí, co odborníci dělají, no ne?

„Trvalo to asi 20 minut z pohodlí postele, čili jediný abstraktní použitý sval, byl podvědomí. Každopádně průběh testu nebyl celkem záživný, no výsledek stál zato. Ani ne ten, který jsem obdržela zpětně do e-mailu, ale velké BOOM přišlo až na osobní konzultaci s naší skvělou „firemní psycholožkou“ Petrou, v rámci druhého kola pohovoru do Novitimu.“

„Každá část, každé slovo i výsledek byl šitý na mě. Po 30minutové konzultaci a „představení samé sebe“ na papíru, jsem byla absolutně unešená, jak dokáže pár slov uprostřed kruhu o 8 barvách takhle přesně analyzovat profesní i soukromou osobnost člověka.“

„Samozřejmě, nemohla jsem zapomenout o tom říct každé živé bytosti v mém okolí, že to musí zkusit.“ 😊

 

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 962 375. Ráda vás uslyším.

Back To Top