Skip to content

Můj příběh s Novitim

Cítila jsem se dlouhodobě nenaplněná ve své práci. Práce jako taková mě bavila, ale okolnosti byly pro mne vyčerpávající. Celkově jsem si už naplnila svoje dlouhodobé osobní cíle, co se naučit, co zvládnout, uchopit a vytvořit. Moje práce byla příliš hektická a takový životní styl mi přestával dávat smysl. Lákal mě nový směr v mém profesním životě, ve kterém bych uplatnila své dlouholeté pracovní i životní zkušenosti a v ideálním případě i své celoživotní zájmy. Konkrétní podobu jsem zatím neviděla, a tak jsem se rozhlížela po pracovním trhu.

Kamarád se párkrát zmínil o společnosti Novitim, přes kterou získal nové pracovníky do jejich firmy a se kterou byl spokojený. Má originální přístup k HR procesům, přitom účinný a profesionální.

Ale já si zatím chtěla nové pracovní uplatnění hledat sama. Využít služby zprostředkovatele mi přišlo zbytečné. Ráda jsem aktivní a zařizuji si své záležitosti sama.
Uplynulo několik týdnů aktivního vyhledávání na oficiálních webech pracovního trhu. Odpovídala jsem jen na ty vybrané, které mne opravdu zaujaly. Moc jsem ale nepokročila. Přínos byl spíš v tom, že jsem si třídila v hlavě, co ano a co určitě ne.

A tak jsem se obrátila na kamaráda, že bych přeci jenom využila jeho doporučení. Potom už vzaly události spád. Kamarád dal můj kontakt s popisem mého příběhu Aničce Schwarzové, ta mne hned kontaktovala a vysvětlila, jakým způsobem pracují. Poslali mi k vyplnění diagnostiku, pomohli mi upravit můj životopis, aby mne lépe vystihoval. Po vyplnění diagnostiky se mnou můj výstup Marek Zelina konzultoval.  Byla jsem ohromená, jak přesně mne vystihuje.  V Novitim mne zařadili do své databáze jako potenciálního uchazeče o práci pro své klienty. K nabízení mne na pracovním trhu nakonec ale nedošlo. Vzájemné sympatie byly silné a možnost naší další spolupráce tak lákavá. V Novitim jsem na to začala pracovat velmi rychle. 😊 A dnes to hodnotím jako to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat.

Petra Krejčová

Sales Manager & Consultant v Novitim

 

 

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 962 375. Ráda vás uslyším.

Back To Top