Skip to content

3 VĚCI, KVŮLI KTERÝM MŮŽETE VYPADAT NEPROFESIONÁLNĚ

1) Drby. Každý si někdy rád „zadrbeme“ a zjistíme nějaké ty novinky. Na pracoviště to ale prostě a jednoduše nepatří. I small-talk v kuchyňce s kolegou, jehož tématem je fakt, že si kolegyně Denisa bere mlíčka do kávy domů, může být pro vaši reputaci v kanceláři nebezpečné.

2) Mixování osobního a pracovního života.
Dodržování této zásady sice zní jako naprostá samozřejmost, ale není tomu tak. Stále velký počet manažerů má s tímto nešvarem problém. Dokonce i ti, co stojí ve vedení těch největších světových korporací, jako je Amazon. Její majitel Jeff Bezos byl usvědčen z toho, že na své podřízené uvaloval své osobní problémy.

3) Pití na pracovišti. Ono se zdá, že si z vás teď střílíme, nebo pokládáme za alkoholiky – to vůbec ne. Dát si pár skleniček v kanceláři se zdá stále více Evropanům v pořádku. Zatímco Američané si klidně dají koktejl k obědu, na starém kontinentu je pití stále zapovězeno, proto zaměstnanci „usrkávají“ tajně. Na vině je většinou stres, často syndrom vyhoření.

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, neváhejte mi napsat na email info@novitim.cz. Rád se vám budu věnovat.

Back To Top