Skip to content

Hudební prostředí v práci

Hudbu posloucháme prakticky všichni. Pouštíme si ji ráno, když si jdeme zaběhat, jedeme do práce, venčit psa. Každý máme takovou svou příležitost, kdy si jen nasadíme sluchátka a necháme se vtáhnout do našich oblíbených tónů. Někdo má radši něco svižnějšího, další naopak „ujíždí“ třeba na Beethovenově páté symfonii 😊. Je to věc, která nám v mnoha věcech pomáhá, některým také při práci, pokud ji tam mají „povolenou“ 😊.

Já můžu říct, že mám štěstí na lidi a prostředí ve kterém pracuji. Protože jako jeden z dalších benefitů považuji to, že si každý den můžu pouštět svůj oblíbený mix při práci a nikdo mi za to „nevyčiní“ 😊. Dokonce to beru jako další vedlejší pracovní „povinnost“ protože tahle  činnost byla v kanceláři přidělena jen mě. Proto když na chvíli zavládne naprosté ticho, vždy někdo zvedne hlavu s otázkou – Proč jsme přestali hrát? 😊 Baví mě, že člověk tu může mít další neoficiální funkci (můžeme ji nazvat třeba vedoucí Dj 😊) a zároveň tím zpříjemní den i ostatním 😊.

No řekněte, kdo z Vás má takové privilegium, dostat své osobní reproduktory? 😊

Můžete v práci tento „bonus“ využívat také? Případně, kterou hudbu byste rádi poslouchali, kdyby to šlo? 😊

Vaše Blanka

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 978 312. Ráda vás uslyším.

Back To Top