Skip to content

PENÍZE: Češi nejsou spokojeni s tím, kolik vydělávají, o změně zaměstnání uvažují dvě třetiny z nás.

Někteří jsme sice s naším zaměstnáním jako s takovým často spokojení, nevyhovují nám však čísla na výplatní pásce. Najdou se přitom i tací, kteří se cítí být přeplacení – tvoři však pouze dvě procenta z pomyslného koláče. Jen třetina lidí si myslí, že je jejich plat adekvátní, zhruba tři pětiny lidí mají pocit, že by mohli brát výrazně více. Nejvíce změnu zaměstnání zvažují lidé mezi dvaceti a devětadvaceti.  

 Je však vyšší plat pro Čechy dostatečnou motivací ke změně zaměstnání? Starší průzkumy totiž ukazují, že lidé často zůstanou ve firmě kvůli kolegům, či protože se jim nechce hledat nové místo. Mnohdy se tak smíříme s nižším platem výměnou za pohodlí kanceláře, co už známe a oblíbené kolegy v ní. Je však čas to změnit. Firmy se o zaměstnance v dnešní době perou a nabízí často více, než byste si kdy představovali.  

 Ozvěte se nám, něco společně vymyslíme. Pomocí naší diagnostiky vám ohledně kariéry efektivně poradíme a najdeme Vám novou práci podle Vašich představ. Ozvěte se nám na facebook, pošlete mail na info@novitim.cz, nebo volejte +420 605 315 997. Budeme se těšit. 😊  

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, neváhejte nám napsat na email info@novitim.cz. Rádi se vám budu věnovat.

Back To Top