Produktový manažer

Váš zájem o pracovní pozici Produktový manažer nás opravdu těší!

Tuto pozici jsme už obsadili. Stále ale hledáme talentované lidi jako jste vy

Zašlete nám svůj životopis přes formulář dole a nechte na nás vyhledání další zajímavé pozice pro vás. Ozveme se, jakmile se objeví příležitost, která odpovídá vašim dovednostem a zájmům.

Aby vám žádná volná pozice neutekla, můžete také pravidelně sledovat naše stránky: Novitim nabídka práce nebo sociální sítě: facebook ; linkedIn.

Těšíme se na spolupráci.

Kateřina Petržilková Vocová

V oblasti profesionálních měřících přístrojů a systémů jsme jedním z lídrů na světovém trhu. Naši klienti jsou z různých profesních oblastí, od průmyslu až po farmacii.

U nás budete mít volnou ruku v nastavení vlastní strategie prodeje svěřeného produktu v oblasti analýzy spalin a vytápění.

Ať už se jedná o obchod jako takový, marketing, odborné veletrhy nebo například zajištění školení a seminářů u zákazníků.

Vše je jen na vás, jak si to nastavíte. 😊

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Náplň práce:

  • Péče o svěřené portfolio produktů v oblasti analýzy spalin a vytápění
  • Zajištění prodeje především v oblasti Čech
  • Působení v rámci celé ČR a SR při spolupráci a podpoře obchodních partnerů
  • Jednání s klienty z oblasti průmyslu, servisními techniky…
  • Udržování spokojených dlouhodobých vztahů a zároveň navazování nových
  • Svobodné nastavení a volná ruka u strategie prodeje (marketing, školení…)
  • Flexibilní plánování rozvrhu

Nabízíme:

  • Motivující a konkurenceschopné ohodnocení
  • HPP spolupráci
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Auto i pro soukromé účely
  • Možnost home office
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobil, notebook
  • Lidského nadřízeného, který naslouchá vašim nápadům
  • Další oborný růst
  • Občerstvení v kanceláři včetně výborné kávy
  • Zkušenosti a stabilitu nadnárodní firmy, která je na trhu v ČR více než 25 let
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Kancelář na Praze 5 – Jinonice

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – školení, centrála v zahraničí…
  • Chtít si nastavit věci po svém pro dosažení maximálního výsledku 😊
  • Otevřenou osobnost s pozitivním a iniciativním přístupem
  • Technické smýšlení a obchodní duch – vše ostatní vás naučíme
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Novitim s.r.o., sídlem Olšanská 54/3, Praha, zpracovávala vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 962 375. Ráda vás uslyším.

Back To Top