Projektant – protipožární systémy – bonusy, auto, jazykové kurzy, flexibilní doba

Zajímá vás projektová činnost a protipožární systémy?

Jako projektant se u nás budete zaměřovat na projekty v oblasti protipožárních systémů. Právě hledáme dalšího kolegu do týmu, u kterého nám postačí technické vzdělání a chuť se u nás vše potřebné naučit.

Náplň práce

  • Práce na projektech protipožárních systémů
  • Rozkreslování hasicích zařízení
  • Komunikace se zákazníky a týmem
  • Práce v kanceláři s občasným výjezdem do terénu za klienty

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení dle vaší praxe a šikovnosti
  • Příležitost pro zkušené projektanty ale také absolventy, kterým vše ukážeme
  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci na HPP
  • Mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní přístup a lidské jednání
  • Jazykové vzdělávání ve firmě – výuka angličtiny
  • Další potřebná školení a kurzy
  • K dispozici kuchyňku s kávou, čajem…
  • Firemní akce (hory, bowling…)
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště v Brně

Požadujeme:

  • Technické vzdělání ideálně stavebního směru
  • Znalost programu AutoCAD
  • Ochotu se vše potřebné naučit
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Novitim s.r.o., sídlem Olšanská 54/3, Praha, zpracovávala vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pokud máte otázky k vaší kariérní cestě nebo váháte, která pozice a oblast vám sedne nejlépe, udělejte si naši analýzu osobnosti. Diagnostika vám odhalí vaše silné stránky a role, ve kterých se cítíte nejlépe. V případě zájmu se nám ozvěte TADY .

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte tento formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR) podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 978 312. Ráda vás uslyším.

Back To Top