Výrobní ředitel-mzda až 80 000 Kč, HPP, benefity

Výrobní ředitel – mzda až 80 000 Kč, HPP, benefity

Hledáme výrobního ředitele pro naši společnost specializující se na výrobu interiérových dveří a zárubní!

Máte zkušenosti s výrobními procesy, automatizací, štíhlou výrobou a jste inovativní? Pojďte s námi rozvíjet náš výrobní závod!

Jsme stabilní a rostoucí rodinnou firmu s 30letou historií. Máme novou výrobní halu s nejnovějšími technologiemi a naše produkty distribuujeme maloobchodně přes naše showroomy a také velkoobchodně po celé ČR.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Rozvoj výrobního závodu
  • Inovace, optimalizace a nastavení výrobních procesů
  • Zlepšování systému výroby a jejího layoutu
  • Zvyšování produktivity, plánování kapacit
  • Vedení a motivace cca 40členného týmu výroby
  • Výběr a implementace softwaru pro plánování výroby
  • Kalkulace nákladů a standardizace pracovišť
  • Udržení a řízení kvality výrobků

Co vám nabídneme:

  • Mzdové ohodnocení 65 – 80 000 dle zkušeností
  • Práci na HPP
  • Odměny při pracovních jubileích
  • Pracovní dobu 6:00 – 14:30
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenkový paušál 116,- Kč/den
  • Sick Days
  • Příspěvky na dopravu
  • Peníze navíc na vaši dovolenou a Vánoce
  • Firemní akce – posezení, grilovačky
  • Kancelář v moderním prostředí nové výrobní haly
  • Místo práce: Hodonín

Co od vás požadujeme:

  • Zkušenost na pozici výrobního ředitele
  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s provozem štíhlé výroby a automatizací
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost výrobních informačních systémů (Helios výhodou)
  • Výhodou je znalost anglického nebo německé jazyka, které využijete při veletrzích nebo při jednání se zahraničními dodavateli technologií

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Novitim s.r.o., sídlem Olšanská 54/3, Praha, zpracovávala vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pokud máte otázky k vaší kariérní cestě nebo váháte, která pozice a oblast vám sedne nejlépe, udělejte si naši analýzu osobnosti. Diagnostika vám odhalí vaše silné stránky a role, ve kterých se cítíte nejlépe. V případě zájmu se nám ozvěte TADY .

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte tento formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR) podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 603 332 630. Ráda vás uslyším.

Back To Top