Skip to content

Sport a jeho efekt nejen na pracovní život 

 

Každý člověk ví (i když to někteří neradi přiznají :-)), že sport je velice prospěšná věc. A to nejen pro náš fyzický stav ale především pro ten psychický. Ano, jistě, každý ho začne dělat proto, aby získal ten slavný „six pack“ či si mohl konečně obléci to, co chce, nikoliv, co na něj v obchodě zbyde. Jenže někde během té cesty, si uvědomíte, že se cítíte také překvapivě šťastněji. 

 

 Ranní cesta do práce samozřejmě není najednou ta nejlepší věc, kterou si umíte představit :-), už ale také není tou nejhorší. Že jste běžně každý den padli doma na gauč a už Vás z něj nikdo nemohl dostat? Jak to, že teď Vás tyhle myšlenky najednou nenapadají? Protože jakmile s tím jednou začnete, uvědomíte si, že doma u televize jste se všemi těmi chipsy, pizzou a čokoládou nikdy nebyli doopravdy šťastní. Jistě, nebudeme si namlouvat, že to, při čem člověk musí zatnout zuby a vytrvat, není tak lehké, jako si jednoduše lehnout na ten gauč. Můžu Vám ale zaručit (samozřejmě, nejen já :-)), že pokud tohle nevzdáte, dostanete mnohem více než jen krásné tělo. 

 

Pro mnoho lidí sportování znamená především získání ztraceného sebevědomí, které roky jen trpělo ba co hůř, nikdy neexistovalo. To a také nově objevená vytrvalost Vás posune jak v soukromém, tak i v pracovním životě. A kdo ví, kam Vás tyhle nové vlastnosti nakonec dostanou na trhu práce 🙂  

 

Co z toho všeho vyplývá? Že sebedisciplina, získané sebevědomí, zdravé a silné tělo, úsměv na tváři, zvládání stresu a mnohem dalšího je dlouhý seznam benefitů toho, když sebou jednoduše jednoho dne přestanete „plácat“ na gauč. Zkuste to. Možná zjistíte, že Vám to opravdu dokáže změnit život :-). 

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 978 312. Ráda vás uslyším.

Back To Top