Skip to content
#spolupráce #konkurenční #výhody

Výhody spolupráce s Novitim

Jako personální agentura s přesahem do online marketingudiagnostiky osobnosti vám poskytneme outsourcing personálního náboru. Vy se tak můžete zaměřit na své podnikání a my najdeme ty nejlepší kandidáty pro váš tým.

Co děláme jinak než běžné personální agentury?

Obsah článku “Výhody spolupráce s Novitim”

 1. Základní výhody
 2. Reference

Základní výhody

V Novitimu přizpůsobíme každý krok procesu vašim individuálním potřebám. Poskytujeme sofistikovaná řešení pro nábor zaměstnanců do vaší firmy, se kterými získáte přístup ke špičkovým kandidátům. V čem je to kouzlo?

 • Doporučujeme pouze relevantní uchazeče

 

Nasloucháme potřebám klienta a dokážeme tak porozumět požadavkům na správného kandidáta.. Zaměřujeme se na kvalitu uchazečů a zajišťujeme, že každý z nich odpovídá specifikům pozice. Řídíme se heslem “kvalita před kvantitou”.

 • Efektivita

Efektivita je pro nás klíčová.

 • První vhodné uchazeče přivedeme velice brzy – v řádu několika dní. Průměrně doporučujeme 1–3 kandidáty týdně.
  U specifických pozic se může jednat o 1–3 uchazeče za celou kampaň, a to proto, že ctíme kvalitu nad kvantitou.

 

 • Obsáhneme celý trh. Využíváme řadu inzertních portálů, sociální sítě, interní a externí databáze. Pracujeme na 100 % již od začátku spolupráce a nečekáme na to, jaké zdroje budou fungovat.

 

Je jen na vás – našich klientech, kolik z námi doporučovaných uchazečů pozvete na pohovor a zaměstnáte.

 • Vytváření dlouhodobých vztahů nových zaměstnanců s firmou

 

Ve většině případů námi vybraní kandidáti ve firmě zůstávají dlouhodobě a tvoří perfektní tým. Díky tomu se nám daří ve firmách snižovat fluktuaci. Poskytujeme firmám i zaměstnancům stabilitu, která je v této rychlé době velice vzácná.

 • Široká databáze

Mimo externích databází využíváme i svou rozsáhlou interní databázi, kterou neustále rozšiřujeme o nové uchazeče. Interní databáze je plná kandidátů, kteří se sice neukázali jako vhodní pro původně nabízenou pozici, ale díky jejich vynikajícím kvalitám jsou skvělými uchazeči pro jinou pracovní příležitost – i v tom tkví naše individualita.

 • Diagnostika osobnosti – analýza osobnosti

 

Při výběru využíváme diagnostiku osobnosti uchazeče, která nám umožňuje poskytnout nejlepší výběr kandidátů pro váš tým. Spolu s dalšími kroky jsme si vytvořili vlastní metodologii, která vytváří unikátní know-how společnosti.

Nabízíme také možnost rediagnostiky.

Podrobná analýza osobnosti dokáže zvýšit efektivitut a výkonnost ve vašem týmu.Manažerům pak pomůže v oblasti řízení lidí.

 • Nezahltíme vás informacemi a daty

 

Každý týden vám pošleme seznam plný talentů. S naším reportem získáte přehled o nejlepších kandidátech spolu s jejich životopisy a zprávami z pohovorů. Informace jsou přehledné, srozumitelné a snadno použitelné, takže budete moci okamžitě najít toho pravého uchazeče pro svou firmu.

 • Aktivní spolupráce s uchazeči, kteří momentálně práci nehledají

 

Oslovujeme uchazeče, kteří aktivně práci nehledají. To znamená, že vyhledáme i kandidáty, kteří by se na vaši interní inzerci sami neozvali.

 • Cenotvorba služeb není postavena na násobku platu uchazeče

 

Nabízíme dva balíčky spolupráce, ze kterých si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. A to nejlepší je, že neplatíte nic navíc – ani po nástupu, ani po ukončení zkušební doby.

 • Poradenství

 

V rámci  komplexního náborového balíčku vám poskytneme odborné poradenství, a to v oblasti náboru zaměstnanců, definování a popisu pozice, pracovních pohovorů a onboardingu. Navíc vám pomůžeme zlepšit vaši pověst zaměstnavatele a odpovědět na další důležité HR otázky.

Reference

Jsme rádi, že se na nás obrací čím dál tím více firem, kterým pomáháme získat nové zaměstnance. Z některých spoluprací se stávají dlouhodobá partnerství a přátelství.

Co o nás řekli naši klienti:

“Celá kampaň nám přispěla k vytvoření týmu lidí, kteří si rozumí. Na diagnostice se nám líbilo, jak je postavená, že zapojí podvědomí a hlavně, že se nedá ošidit.”
“Chtěli jsme někoho neotřelého, kdo dělá nábor jinak. Novitim oslovil svou kampaní jiné spektrum lidí, než se nám hlásilo doposud. Kampaň zvýšila povědomí o naší značce, přinesla nám nové zaměstnance.”

Více referencí naleznete zde.

 

Nechte si pomoci s náborem zaměstnanců a získejte tým plný motivovaných a kompetentních pracovníků. Nalezneme vám zaměstnance na míru, kteří budou zapadat do vaší firemní kultury a pomůžou vaší firmě růst.

 

Kontaktujte nás a začněte budovat svůj tým snů ještě dnes.

 

Chcete znát víc detailů k naší personálně marketingové kampani? Přečtěte si o ní tady.

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 962 375. Ráda vás uslyším.

Back To Top