Skip to content

Vystupte ze svojí bubliny

Všichni u nás v Novitim se společně pravidelně vzděláváme. Každý měsíc absolvujeme další webinář týkající se prohlubování znalostí naší diagnostiky.  Průběžně se doškolujeme v oblasti marketingu a také hltáme novinky a trendy týkající se sociálních sítí. Jednou měsíčně chodíme společně na přednášky spojené se snídaní se zajímavými lidmi nebo tématem aktuálního dění.

Z našeho pohledu je velmi důležité nezůstat ve své bublině – u nás je to personalistika a marketing. Díky našim projektům, klientům nebo třeba náhodě se dostáváme i na přednášky z oblastí jako architektura a design, strojírenství, lékařství, odívání….

Jako jednu z předností nynějších omezení vnímáme neskutečný nárůst online školení, webinářů a dalších možností se vzdělávat nebo posouvat dál. Příjemné je taky to, že pod tíhou tak velké konkurence je spousta školení dostupných opravdu za hubičku. Některé ochutnávky jsou dokonce zadarmo, abyste mohli zvážit investici do třeba většího a dražšího školení, ale už s jistotou kvality, kterou jste vyzkoušeli.

Byli jsme nařčeni naším obchodním partnerem, že stále držíme punkovou a startupovou kulturu. 😉 Kéž by nám to vydrželo, co možná nejdéle.

I Vás chceme inspirovat, vystupte ze svých sociálních bublin! 😊

#myjsmeNovitim

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, neváhejte nám napsat na email info@novitim.cz. Rádi se vám budu věnovat.

Back To Top