Scroll Top
nabor-s-presahem

Nábor s přesahem

U nás v Novitim děláme rádi věci s přesahem. Propojujeme oblasti, které dohromady dávají další smysl a rozměr, nejsou jen “tunelově” zaměřené na jednu oblast. Diagnostika, kterou používáme funguje dobře a účelně. Dokážeme s ní změřit například efektivitu práce na home office, pracovní chování i loajalitu stávajícího zaměstnance. Diagnostika je skvělým pomocníkem jak při samotném hledání vhodného uchazeče, tak i v celém náboru. Proto ji aktivně do výběrového řízení zařazujeme. Dovoluje nám to tak poskytovat recruitment na míru. To znamená, že našim klientům pomáháme nejen s celým řešením náborového procesu, ale i s následným zaškolením a adaptací nového člověka.

Spolupráci začneme specifikací požadovaného profilu ideálního uchazeče, zajistíme kompletní HR marketingovou kampaň s aktivním vyhledáváním v odpovídajících cílových skupinách. Uchazeči absolvují pečlivý telefonický nebo online pohovor s naší personalistkou a poté vždy projdou naší diagnostikou. Našim klientům doporučujeme pouze ty nejzajímavější uchazeče, kdy konzultujeme i výstup z diagnostiky. O průběhu výběrového řízení informujeme i uchazeče, kterého považujeme také za našeho partnera. Uchazečům poskytujeme možnost konzultace jejich vlastních výsledků diagnostiky. Ty je dokážou posunout zase o něco dál jak v lidské, tak i v profesní oblasti.

Vraťme se ještě ke klientům – firmám, pro které to znamená, že kombinace našich dvou služeb, to je aktivního náboru uchazečů a diagnostiky:

  • Komplexně pokryje a osloví (nejen pracovní) trh.
  • Zefektivní celý proces hledání a výběru.
  • Nejen tím ušetří spoustu vašich peněz a času.
  • Pomáhá vybrat skutečně ty nejlepší.
  • Změří vnitřní potenciál a soft skills.
  • Dokáže poradit, zda uchazeč/ka “zapadne” do týmové dynamiky a firemní kultury.
  • Ukáže vhodný model učení i úkolování zaměstnance.
  • Poradí jak na adaptaci nováčka.
  • Sníží fluktuaci.

Pokud hledáte řešení, které Vám pomůže vybrat ty nejlepší a zároveň ušetří vaše peníze a čas, ozvěte se nám!

Vaše Katka a celý tým Novitim

Chcete tento článek s někým sdílet?

Nejnovější příspěvky
Clear Filters

Různorodý tým vám přinese různé pohledy na věc a to vaše firma určitě potřebuje. Jak na to? Chcete-li i vy poskládat mozaiku…

V dnešním digitálním světě mají konkurenční výhodu HR oddělení a firmy, které využívají AI k vylepšení a zefektivnění svých procesů. Proto pro vás…

Add Comment

You must be logged in to post a comment.