Skip to content

Proč si úspěšný manažer dělá osobnostní diagnostiku?

Diagnostika z pohledu uchazeče #2

Citace Davidova článku:

Stalo se vám někdy, že někdo poté, co vás chvíli poslouchal a pozoroval, se vás zeptal: „Jaké jsi znamení?“ Anebo ještě lépe, když s nadšením vyprávíte o své práci, životě a člověk, který vás právě poznal se zeptá: „Už ses nechal někdy diagnostikovat?“

Asi takhle mě úplně odzbrojila Anna Schwarzová z Novitim s.r.o., když jsme se poprvé potkali. Ne, neskončilo to jen takhle. Anička hned pokračovala v povídání o své práci a jakou diagnostiku dělají. Vysvětlila, jak to pomáhá lidem i firmám. Takže jsem ji přikývl a nechal se otestovat.

Od telefonátu k emailu a linku na test je to chvilička. Za cca 20 minut, i když jsem to neměřil, jsem měl hotovo a k mému překvapení mi hned přistál v emailu výsledek. A jak to dopadlo? Dobře. Z testu vyplývá, že nejsilnější role, ve které budu dobře fungovat jsou: Tahoun, Vytrvalec, Kazatel.

Nemohl jsem nesdílet se svou manželkou, která výsledek dále analyzovala a rovnou mi napsala tipy na zlepšení. 😊

A bonus? Ještě není hotovo. Ještě mám online sezení s Markem Zelinou z Novitimu, který se mnou výsledky detailně probere. Ale o tom až příště.

Takhle to prožíval a cítil sám @David Štěpán. Líbí se vám myšlenka vyznat se lépe sami v sobě?

 

 

 

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 962 375. Ráda vás uslyším.

Back To Top