skip to Main Content

Marketingový ředitel – pro designovou a výrobní společnost

Navrhujeme a vyrábíme městský mobiliář, který zpříjemňuje lidem pobyt ve městech a parcích téměř ve všech koutech světa. Jsme firma s dlouholetou tradicí, ale zároveň inovativním přístupem a silnou vůlí růst. Dbáme na preciznost, vysokou kvalitu a komfort všech produktů, které uvádíme na trh.

A v neposlední řadě jsme skvělý tým lidí, které prostě práce baví…!

Jakou pozici nabízíme?

Aktuálně hledáme kolegu na pozici marketingového ředitele, který dokáže naše výrobky více přiblížit zákazníkům jak v ČR, tak i v zahraničí, který převezme marketingovou strategii a komunikaci celé společnosti a jejich zahraničních poboček do svých rukou a kreativním způsobem ji posune zase o kus dál.

Pokud jste člověk se vztahem k designu a architektuře a máte rád výzvy, tak vám právě nabízíme skvělou příležitost, jak společně s námi dál budovat a posilovat značku firmy, která patří mezi špičku ve svém oboru.

Čím Vás podpoříme?

Nadstandardním a motivujícím ohodnocením, nabídkou práce na plný úvazek, flexibilní pracovní dobou, notebookem, mobilním telefonem, výbornými obědy z naší kuchyně, 25ti dny volna ročně… Také u nás určitě budete mít dostatek prostoru pro vaši vlastní invenci a hlavně vám pomůže menší tým kolegů, kteří s vámi budou konkrétně řešit všechny oblasti marketingu.

Počítejte s tím, že s námi budete většinu času trávit v našich krásných a inspirativních prostorech Bílovického areálu (okres Uherské Hradiště), který je plný nadšených lidí s otevřenou myslí a dobou náladou.

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz. My Vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme Vám palce!

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Novitim s.r.o., sídlem Olšanská 54/3, Praha, zpracovávala Vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Kateřina Petržilková Vocová

Kateřina Petržilková Vocová

Na email info@novitim.cz mi můžete zaslat svoji reakci a odpověď.
Nepůjde-li to jinak, volejte na číslo +420 702 962 375.

Back To Top