Skip to content
nábor zaměstnanců novitim peníze ušetřit čas nábor #myjsmeNovitim

Jak vypadá nábor zaměstnanců s Novitim? 6 kroků k novému zaměstnanci.

Šetřete čas i peníze: Jak probíhá nábor zaměstnanců s Novitim?

Stačí 6 jednoduchých kroků k novému zaměstnanci.

Hledáte tým zaměstnanců, který vaší společnosti zajistí úspěch? Najít kvalifikované a spolehlivé pracovníky vyžaduje obrovské úsilí, trpělivost, kreativitu a dostatek financí. Abyste získali lidi s potřebnými zkušenostmi a dovednostmi je nutné také zohlednit aktuální situaci na trhu práce a vytvořit poutavou nabídku, která přinese co nejvíce úspěšných kandidátů.

 

Celý proces náboru může být pro firmu velice náročný, a proto je tady profesionální tým odborníků v Novitimu, který vše vyřeší za vás. Vy tak ušetříte čas, námahu i peníze. 

 

Získat kvalifikované a zkušené zaměstnance na trhu práce sice není snadné, ale když se to podaří, může to znamenat zásadní rozdíl ve fungování vaší firmy. S naším týmem profesionálů, kteří využívají efektivní a inovativní metody, zaručujeme relevantní a spolehlivé zaměstnance. Jak proces náboru zaměstnanců s Novitimem probíhá? 

Rychlý a efektivní nábor lidí probíhá s profesionály. Ušetřete s námi čas a peníze při hledání nových zaměstnanců.

1.    Připravíme podklady pro spolupráci. Navrhneme vhodné řešení a strategii náboru pro vás.

Každou spolupráci vždy začínáme důkladnou analýzou potřeb klienta i aktuální situací na trhu, abychom navrhli to nejlepší řešení pro vás.

2.    Aktivně oslovíme potenciální uchazeče a vybereme ty nejvhodnější.

K aktivnímu oslovování využíváme rozsáhlé interní a externí databáze životopisů. Dokážeme oslovit i ty, kteří momentálně novou práci nehledají, a kteří by nereagovali na klasický inzerát.

Pracovní nabídku sdílíme také na předních pracovních portálech (jobs.cz, prace.cz, profesia.cz, superkariéra.cz a mnoha dalších), na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Na základě veškerých údajů vybereme vhodné kandidáty a uděláme s nimi hloubkový telefonický pohovor. Ke každému uchazeči a pracovnímu místu přistupujeme naprosto individuálně.

3.    Prověříme osobnost každého uchazeče pomocí rozsáhlé diagnostiky. Odhalíme i skryté stránky a motivace.

Diagnostické metody naší společnosti  jsou při výběru talentovaných kandidátů pro pracovní pozice velice důležité. Poskytují důkladnou analýzu schopností, dovedností a osobnostních vlastností, které jsou nezbytné pro úspěšné zvládnutí pracovní náplně a zapadnutí do vaší firemní kultury.

4.    Na základě pečlivého výběru vám doporučíme nejvhodnější kandidáty.

Poskytneme vám o uchazečích veškeré informace a vy si už jen se zájemci domluvíte pohovor. Dostanou se k vám pouze relevantní osoby a nebudete se muset probírat velkým množstvím nevhodných kandidátů. Doporučený uchazeč už bude znát vaši firmu i pracovní pozici. Nemusíte znovu každému uchazeči od začátku popisovat, co děláte a co se očekává od něj.

5.    Poskytneme vám konzultaci k výsledkům z diagnostiky.

Před pohovorem nebo po něm můžete absolvovat konzultaci k výstupu z analýzy osobnosti. Získáte další informace ke kandidátovi, které by jinak vyplavaly na povrch až po jeho nástupu.

6.    Nakonec zjišťujeme spokojenost na obou stranách.

Spokojenost zaměstnavatele i uchazeče je pro nás opravdu důležitá. Budeme s vámi v úzkém kontaktu během celé kampaně, abychom měli jistotu, že vám spolupráce vyhovuje. Na konci personální marketingové kampaně společně celou kampaň opět vyhodnotíme.

Co vám nábor zaměstnanců s Novitim přinese?

  • Ušetříme vám peníze i čas.
  • Naší náborovou strategií a zacílením pokryjeme maximum trhu.
  • Díky mnohaletým zkušenostem a odbornému know how celou personální marketingovou kampaň připravíme a následně i zrealizujeme za vás První uchazeče uvidíte už do 1 týdne.
  • Pečlivě projdeme a zhodnotíme každý životopis.
  • Aby uchazeči zapadli do vaší firemní kultury, testujeme je diagnostikou osobnosti. Tím minimalizujeme fluktuaci zaměstnanců.
  • Usnadníme vám proces zaučování a onboardingu.
  • Po celou dobu s vámi budeme v kontaktu. Jste v obraze a víte, co se přesně děje.

 

K náboru zaměstnanců přistupujeme naprosto individuálně, abychom vám mohli nabídnout pouze relevantní kandidáty.

Naše snaha není jen plnit pracovní pozice, ale najít pro vás toho pravého kandidáta, který bude skutečným přínosem pro váš tým na mnoho let dopředu.

 

Potřebujete pomoci s hledáním zaměstnanců nebo se s námi jen poradit. Klikněte na: CHCI POMOCI S NÁBOREM

 

Potřebujete zjistit více o našich službách? Podívejte se na další články:

Výhody spolupráce s Novitim

 

Jak funguje spolupráce s Novitim?

 

Avatar photo

Pokud máte jakoukoli reakci, dotaz nebo požadavek, napište mi na email info@novitim.cz nebo rovnou zavolejte na číslo +420 702 962 375. Ráda vás uslyším.

Back To Top